Przejdź do treści

Ziołowe kosmetyki do cery dojrzałej

Ziołowe kosmetyki do cery dojrzałej

Czym różni się cera dojrzałej kobiety od tej, która jeszcze nie weszła w okres przekwitania? Przede wszystkim jest bardziej podatna na zmarszczki, które są efektem szybkiego wysuszania. Naturalne kremy do cery dojrzałej, stosowane również jako serum, od Tyma Herbs to nasz innowacyjny sposób, by temu zapobiegać!

Jak dbać o cerę dojrzałą na co dzień?

Poza dokładnym oczyszczaniem ważne jest stosowanie kosmetyków do cery dojrzałej, które mają wysoką koncentrację składników odżywczych. Powinny one zapobiegać wysuszeniu poprzez tworzenie bariery lipidowej na powierzchni naskórka, chroniącej przed utratą wody. Taka właśnie jest zastępująca serum dla cery dojrzałej Olejanka od Tyma Herbs. To uniwersalny kosmetyk, który może zmniejszyć ryzyko powstawania zmarszczek poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia tkanek skóry.

czytaj więcej

Jak działają naturalne kremy Tyma Herbs?

Oferujemy wysokiej jakości produkty oparte na roślinnych olejach i ekstraktach ziołowych. Zadaniem tych pierwszych, w które obfitują naturalne kremy do cery dojrzałej, jest ochrona naskórka przed wysuszaniem na skutek działania czynników środowiskowych, a także dostarczanie mu kwasów omega-3 oraz -6 – regenerujących i antyoksydacyjnych. Zioła zawierają naturalne, cenne witaminy, minerały, olejki eteryczne i inne składniki organiczne, które świetnie rozpuszczają się w tłuszczach i wnikają wprost w głąb skóry, łagodząc wiele dolegliwości, oczyszczając i neutralizując wolne rodniki.

Jakie kremy do cery dojrzałej mamy w ofercie?

Nasz asortyment stanowią głównie Olejanki – innowacyjne produkty na bazie olejów z rozpuszczonymi w nich ekstraktami ziołowymi. Takie serum lub krem do cery dojrzałej świetnie radzi sobie z zapobieganiem powstawania zaskórników i wyprysków, działa przeciwzapalnie oraz antyoksydacyjnie, co skutkuje utrzymaniem zdrowej, świeżej i promiennej skóry przez długi czas. Wody ziołowe oraz maski to inne kosmetyki, które wspomagają działanie naturalnych kremów i serum i doskonale nadają się do codziennego używania w ramach porannej i wieczornej rutyny pielęgnacyjnej.

Dołącz do listy Poinformujemy Cię kiedy produkt pojawi się na stanie. Proszę zostaw swojego maila.