Przejdź do treści

ZAPRASZAM W ŚWIAT ZIÓŁ

Jestem pasjonatem zielarstwa. Specjalizuje się w wspomaganiu pielęgnacji dermatologicznych schorzeń skóry za pomocą ziół. Wytwarzam ziołowe ekstrakty i produkty pielęgnacyjne.

Tyma Herbs wzięła swój początek od ekstremalnej i trudnej dla mnie sytuacji, przed którą postawiło mnie życie. W bezradności i trudach ratowania zdrowia syna, instynktownie przyciągnęły mnie do siebie zioła. Zrodził się wtedy we mnie podziw i ogromny szacunek dla tego, co zioła mogą nam zaoferować i jak możemy je wykorzystać. Po pewnym czasie, całkowicie naturalne stało się to, że fascynację siłą i pięknem przyrody oraz wpływem ziół na organizm połączyłam z moim 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.

Ziołowe produkty pielęgnacyjne, które Wam oferuję są kwintesencją nie tylko moje wiedzy i intensywnej pracy, ale także najlepszą cząstką mnie samej. 

Bliskie jest mi podejście holistyczne do kwestii pielęgnacji skóry i dbanie o nią w szerokiej perspektywie. Uważnie przyglądam się temu: co na skórę nakładamy, jak ją masujemy, czym się karmimy i co pijemy, jak dbamy o naszą aktywność fizyczną i nasz wewnętrzny spokój.

Zioła zbieram i przetwarzam w tradycyjny sposób.  To jedyny skuteczny sposób na zachowanie najcenniejszych ciał czynnych zawartych w ziołach. 

W moim laboratorium sama wytwarzam ekstrakty ziołowe i przygotowuję pełne mocy składniki aktywne. Każdy produkt to cenny skarb wymagający uważnej i czasochłonnej pracy, którą wykonuję zupełnie sama.

Moje receptury to połączenie wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, ze skutecznością składników aktywnych i odkryć naukowych. Wybieram tylko te zioła i surowce o potwierdzonym działaniu. 

Pasja i rzetelność pracy z ziołami inspiruje mnie by nieustannie się rozwijać. W ofercie Tyma Herbs znajdziesz opatentowane olejanki, ziołuny, wody ziołowe, olejki eteryczne, kadzidła i wyroby rzemieślnicze. 

Wszystkie procesy wykonuję z poszanowaniem przyrody, współpracuję z lokalnymi rolnikami i rzemieślnikami.

Zioła odkrywam na dzikich, bezkresnych i odludnych łąkach i w lasach. W spokoju zgłębiam wiedzę, uważnie obserwuje przyrodę. Moim ukochanym miejscem na Ziemi są Bieszczady.

Pozwól, że Tyma Herbs w szczególny sposób zadba również o Ciebie.
Zapraszam w mój ziołowy świat.
Natalia Szymańska

10 powodów dlaczego warto zaufać TYMA HERBS

Nr 1
JAKOŚĆ

Ziołowa pielęgnacja to nie tylko nasza specjalizacja lecz przede wszystkim nasza pasja. Proces tworzenia pielęgnacyjnych receptur rozpoczynamy od pozyskania ziół i samodzielnego przygotowania ziołowych ekstraktów. Dzięki temu, że kontrolujemy każdy proces produkcji od pozyskania surowców po produkcję, mamy pewność, że tworzymy kosmetyki najwyższej jakości.

Nr 2
EKSTRAKTY NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zioła przetwarzamy w tradycyjny sposób. Ręczny zbiór, oczyszczanie, naturalne suszenie i przygotowanie do ekstrakcji to jedyny sposób na zachowanie najcenniejszych ciał czynnych zawartych w ziołach. Za pomocą tradycyjnych metod przeprowadzamy ekstrakcję, która jest pracochłonnym procesem trwających wiele tygodni. Wszystkie ekstrakty ziołowe powstają w laboratorium Tyma Herbs.

ziołowa łaka kwietna

Nr 3
PIĘKNO W MOCY ZIÓŁ

Zioła zawierają składniki bioaktywne, występujące w unikatowych kombinacjach. Związki te kumulują się w różnych częściach roślin- w kwiatach, owocach, korzeniach, łodygach, korze, żywicy. Wszystkie te surowce zawarte są w kosmetykach Tyma Herbs. Nasze formuły to razem ponad 100 wyciągów, olejków eterycznych oraz roślinnych olei.

suszone zioła

Nr 4
ZIOŁOLECZNICTWO

Nasze receptury inspirowane są ziołolecznictwem. Fitoterapia uznana za dział medycyny, ma swoje początki tysiące lat temu. Wykorzystuje leki naturalne, które nie posiadają w swoim składzie substancji syntetycznych. Zioła od dawna są obiektem badań naukowych. Wybieram tylko te zioła o potwierdzonym działaniu. Wszystkie ziołowe surowce dobieramy starannie mając na uwadze ich lecznicze oraz pielęgnacyjne właściwości. Charakteryzują nas niespotykane na rynku wysokie stężenia ziołowych ekstraktów.

Nr 5
ZIOŁOWA KURACJA NA NOC

Ziołowe Olejanki zostały stworzone z myślą o potrzebach skóry nocą. Wykorzystują jej potencjał do odnowy, dostarczając niezbędnych składników do jej prawidłowego funkcjonowania. Olejanki zawierają wyjątkowe połączenie ziołowych ekstraktów, ekologicznych olejów roślinnych, wysokoskoncentrowanych olejków eterycznych, najskuteczniejszych składników aktywnych, organicznego wosku pszczelego oraz witamin.

Nr 6
ZIOŁOWE MAZIDŁA I OLEJKI

Najprawdziwsza esencja z ziół zamknięta w formie naturalnego kosmetyku. Łączy w sobie najskuteczniejsze wyciągi z jednego zioła, na bazie oleju, gliceryny i alkoholu, by zapewnić kierunkowe i efektywne działanie danego zioła na skórę. W zależności od receptury jest to 70% do 99% zawartości w finalnym ekstrakcie. To niespotykane na rynku skoncentrowanie ekstraktów ziołowych.

Nr 7
ZIOŁOWE SPA

Ziołowe produkty zawierające najczystsze zmielone zioła w połączeniu z glinkami i składnikami aktywnymi dla natychmiastowej odnowy skóry. Produkty Ziołowego SPA mogą być stosowane w domowym zaciszu jak również w profesjonalnych zabiegach.

Nr 8
KADZIDŁA I OLEJKI ETERYCZNE

Nasze kadzidła to prawdziwa uczta dla ukojenia ciała i ducha. To absolutnie unikatowa, autorska receptura. Kadzidła wytwarzamy ręcznie z 100% naturalnych składników. Zawierają ręcznie zbierane zioła, naturalne żywice i korę drzew. W ofercie posiadamy autorskie zapachy olejków eterycznych tworzone z 100% olejków eterycznych. To szczególne receptury które możesz używać zarówno do pielęgnacji, masażu, relaksującej kąpieli ale także do aromatyzowania pomieszczeń.

warsztaty zielarskie

Nr 9
WARSZTATY ZIELARSKIE

Regularnie prowadzimy warsztaty zielarskie gdzie wprowadzamy uczestników w intrygujący świat ziołolecznictwa. Uczymy jak zbierać, suszyć i przetwarzać zioła. Zwracamy uwagę na ochronę fauny i flory oraz zarażamy miłością do ziół. Bliskie jest nam podejście holistyczne do kwestii pielęgnacji skóry. Proponujemy by uważnie przyglądać się: co na skórę nakładamy, jak ją masujemy, czym się karmimy i co pijemy, jak dbamy o naszą aktywność fizyczną i nasz wewnętrzny spokój.

Nr 10
PASJA

Nasza pasja to zioła i skóra. Tworzymy z sercem i uważnością na każdy obszar naszej działalności. Mamy oczy szeroko otwarte, jednak patrzymy sercem i zarażamy uśmiechem. Zachwycają nas małe rzeczy, przytulamy drzewa i medytujemy. Kochamy naszą dziką naturę. Naszym celem jest tworzyć unikatowe, rękodzielnicze produkty pielęgnacyjne z najczystszych ziół.

Dołącz do listy Poinformujemy Cię kiedy produkt pojawi się na stanie. Proszę zostaw swojego maila.