MÓJ ZIOŁOWY ŚWIAT

Witaj w ziołowym świecie Tyma Herbs, jestem pasjonatem zielarstwa. Specjalizuje się w wspomaganiu pielęgnacji dermatologicznych schorzeń skóry za pomocą ziół. Jestem producentem ziołowych ekstraktów i produktów pielęgnacyjnych.

Tyma Herbs wzięła swój początek od ekstremalnej i trudnej dla mnie sytuacji, przed którą postawiło mnie życie. W bezradności i trudach ratowania zdrowia syna, instynktownie przyciągnęły mnie do siebie zioła. Zrodził się wtedy we mnie podziw i ogromny szacunek dla tego, co zioła mogą nam zaoferować i jak możemy je wykorzystać. Po pewnym czasie, całkowicie naturalne stało się to, że fascynację siłą i pięknem przyrody oraz wpływem ziół na organizm połączyłam z moim 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.

Genezą moich produktów są więc doświadczenia życiowe, które mogły stać się przyczyną mojego bólu, ale przecież ostatecznie dały mi siłę do tworzenia… dlatego produkty które Wam oferuję są kwintesencją nie tylko moje wiedzy i intensywnej pracy, ale także najlepszą cząstką mnie samej.
Porywa mnie pielęgnacja skóry i procesy w niej zachodzące. Z pasją poszukuję odpowiedzi na jej najskrytsze potrzeby.
Bliskie jest mi podejście holistyczne do kwestii pielęgnacji skóry i dbanie o nią w szerokiej perspektywie. Uważnie przyglądam się temu: co na skórę nakładamy, jak ją masujemy, czym się karmimy i co pijemy, jak dbamy o naszą aktywność fizyczną i nasz wewnętrzny spokój.

Produkty Tyma Herbs zawierają zioła, które doskonale znam i używam w pielęgnacji skóry od lat.
Jestem producentem ziołowych surowców kosmetycznych. To co oferuję jest unikatowe, niespotykane na rynku.
W moim laboratorium sama wytwarzam ekstrakty ziołowe, przetwarzam i przygotowuję pełne mocy składniki aktywne. Każdy produkt to skarb wymagający ciężkiej i czasochłonnej pracy, którą wykonuję zupełnie sama.

Pasja i rzetelność pracy z ziołami zainspirowała mnie do tego, by iść o krok dalej. Zdecydowałam się samodzielnie destylować esencje ziołowe i olejki eteryczne z różnych części roślin.

Intryguje mnie możliwość tworzenia produktów prawdziwych i wyjątkowych, inspirowanych ziołolecznictwem, z wykorzystaniem tradycyjnych metod ich przetwarzania.

Zioła odkrywam na dzikich, bezkresnych i odludnych łąkach i w lasach. W spokoju zgłębiam wiedzę, uważnie obserwuje przyrodę. Moim ukochanym miejscem na Ziemi są Bieszczady.

Pozwól, że Tyma Herbs w szczególny sposób zadba również o Ciebie.
Zapraszam w mój ziołowy świat.
Natalia Szymańska